Ndërron jetë këmbësori pas një aksidenti në Kamenicë

Kosova
Ndërron jetë këmbësori pas një aksidenti në Kamenicë

Aksident në Kamenicë, humb jetën këmbësori.

Ka vdekur një i moshuar në një aksident trafiku në Kamenicë.

Lajmi është konfirmuar nga policia e Kosovës.

“Rreth orës 19:00 në Kamenicë një i moshuar, këmbësor është goditur nga një veturë. Mjeku e ka konstatuar se viktima ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes”, tha thënë zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

I dyshuari është arrestuar nga policia.

Bordi i KEK-ut aprovon planin afarist dhe buxhetin për vitin 2021

Kushtrim Guraj

MTI njofton se janë lajmëruar tre investitorë strategjik për ‘Hotel Grand’-in

Kushtrim Guraj

Pavarësisht rritjes së rasteve, mijëra kosovarë nisen për ta kaluar fundjavën në Shqipëri

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net