Opoja.net

Ndeshja e djeshme kundër Kf Lugu i Baranit është ndërprerë në minutën e 80 tek rezultati 1-1

Opoja Sport
Gjyqtari jo vetëm qe anonte hapur kunder nesh, por edhe lejoi lojë shumë të ashpër kundrejt nesh ku edhe janë lenduar 5 lojtar, 3 prej tyre perfunduan në emergjencë e dy nga ta e përfunduan sezonin. Golin e epërsisë e shenoi Behar Rifaj. Zekri Aliut dhe Vlortan Halimit u deshirojmë sherim dhe rikthim sa më të shpejt!
Për shkak të referimit të dobët te cilen e udheheqte lokomotiva (vezhgusi) i ndeshjes ku u lenduan 5 lojtar te K.F. OPOJA dy (2) prej tyre ishin lehte te lenduar ndersa tre (3) te tjeret u deshte qe pa tjeter te intervenohet ne Spitalin ePrizrenit. Por prap referet nuk ishin te kenaqur me kete ku i referuan edhe tre (3) penalla ku njeren prej tyre e terhoqi referi ansor. Per te mos adhrdhur der te me e keqja ne e terhoqem ekipin ne minuten e 79 ku rrezulltati ishte 1 : 1.Loja ka qene fere gjere ne momentin kur KF OPOJA dual ne avantazh, me golin qe u shenua nga Behar Rifaj.

10290624_789331624424455_6069441114727893733_n 1017037_789331634424454_2805561919862525810_n

 

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj

Ermal Bojaxhiu nga Plava, pjesë e Bundesligës gjermane

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net