Opoja.net

Ndeshja Inter – Torino, publikohen formacionet zyrtare

Sport
Ndeshja Inter – Torino, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes skuadrës së Interit dhe Torino.

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Inter – Torino.

Zikaltërit kanë humbur pozitën e tretë pas dështimeve të njëpasnjëshme në periudhën pas pandemisë.

Torino ndërkaq është rrezikuar nga rënia një elitë më poshtë, duke zhvilluar një nga edicionet më të dobëta të kohëve të fundit.

Takimi fillon në orën 21:45.

Inter: Handanovic: Godin, de Vrij, Bastoni; D’Ambrosio, Brozovic, Gagliardini, Young; Borja Valero; Sanchez, Lautaro.

Torino: Sirigu; Izzo, N’Koulou, Bremer; De Silvestri, Meité, Rincon, Ansaldi, Aina; Verdi, Belotti.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net