Opoja.net

Ndeshja Itali – Holandë, publikohen formacionet zyrtare

Sport
Ndeshja Itali – Holandë, publikohen formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Itali – Holandë.

Italia dhe Holanda takohen në Bergamo, në kuadër të grupit 1, në Ligën A, në Ligën e Kombeve.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Të dy këto kombëtare janë duke kërkuar vendin e parë në grup, pas tri ndeshjeve të zhvilluara.

Ndeshja mes Italisë dhe Holandës fillon nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare: Itali – Holandë

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net