Opoja.net

Ndeshja Itali – Holandë, shënohen dy gola

Sport
Ndeshja Itali – Holandë, shënohen dy gola

Po vazhdon të zhvillohet ndeshja mes Italisë dhe Holandës.

Janë shënuar dy gola në ndeshjen Itali-Holandë.

Të parët që kanë kaluar në epërsi janë italianët me anë të Lorenzo Pellegrinit në minutën e 16-të.

Holanda barazoi në minutën e 25-të me anë të Van de Beek.

Zyrtare: Reali e konfirmon lëndimin e Hazardit

Kushtrim Guraj

Pas humbjes në derbi, jep dorëheqje trajneri i Gjilanit

Kushtrim Guraj

Vajza e Maradonës shpërthen në lot pas golit të shënuar nga Boca Junior

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net