Opoja.net

Ndeshja Kosovë – Maqedoni e Veriut, ky është komenti i Presidentit Thaҫi

Sport
Ndeshja Kosovë – Maqedoni e Veriut, ky është komenti i Presidentit Thaҫi

Presidenti Thaçi para ndeshjes së Kosovës, thotë se me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës.

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, shpreson në fitoren e Kombëtares së Kosovës në ndeshjen e sontme me Maqedoninë e Veriut.

Kombëtarja e Kosovës në futboll, sonte me fillim prej orës 20:45 do të përballet me Maqedoninë e Veriut në fazën Play-Off të Ligës së Kombeve (liga D).

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka përkrahur djelmoshat kosovarë duke shpresuar në fitore.

Përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Thaçi, ka thënë se me zemër e me shpirt është me Kombëtaren e Kosovës, duke publikuar edhe një video kur Arbër Zeneli i kishte shënuar tri gola në ndeshjen ndaj Azerbajxhanit.

Postimi i plotë i presidentit Thaçi, pa ndërhyrje:

Me zemër e shpirt jemi me Kombëtaren e Kosovës në futboll .

Fitore!

Me një super-organizim të apasionuarit e veturave festojnë “28 Nëntorin”, në Dragash

Opoja.net

Barcelona e feston ditëlindjen e 121-të me fitore madhështore kundër Osasunës

Kushtrim Guraj

Pamje: Joyce e trondit Duboisin dhe e bën edhe një hap të madh drejt titullit të botës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net