Opoja.net

Ndeshja miqësore Liqeni – Aroma i takoni Liqenit

Opoja Sport
Ndeshja miqësore Liqeni – Aroma i takoni Liqenit
Gjatë ditë së sotme është luajtur ndeshje miqësore me gjeneratat U13 në mes të KF Liqeni – KF Aroma. Ndeshja u zhvillua ne QRS “Aroma” në Buzez, ndërsa fitues i këtij takimi doli të jetë mysafirët.
KF Liqeni e fitoi këtë takim me rezultatin 3 me 2, dhe ishin mjaft të kënaqur më pritjen që ja kan bërë KF Aroma.
© Opoja.net

Kurse gjenerata u10 1:1

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net