Opoja.net

Ndodh e papritura, Mandzukic mund të transferohet në Milan

Sport
Ndodh e papritura, Mandzukic mund të transferohet në Milan

Mandzukic shkëput kontratën me Al-Duhailin, kërkohet nga Milani dhe Benevento.

Sulmuesi kroat Mario Manxhukic ka shkëputur kontratën me klubin nga Katari, Al-Duhail.

Manxhukic 34-vjeçar ka njoftuar këtë në Twitter.

Manxhukic i ishte bashkuar klubit nga Katari vetëm shtatë muaj më parë. Ai ishte transferuar në janar nga Juventusi.

“Unë kam arritur marrëveshje me menaxhmentin e Al-Duhailit që ta shkëpusë kontratën time. E vlerësoj besimin dhe mikpritjen që e kam pasur në Katar dhe i uroj klubit gjitha të mirat”, ka shkruar Manxhukiq.

Manxhukic po kërkohet nga klubet italiane Benevento dhe Milan.

Loading...

Mos i humb

Zinedine Zidane për herë të parë eliminohet nga Liga e Kampionëve si trajner

Fari Kolloni

Guardiola ka diҫka për të thënë në lidhje me ndeshjen ndaj Real Madridit

Fari Kolloni

Manchester City në epërsi pas gabimit amatoresk të yllit të Real Madridit

Fari Kolloni

Lazio – Muriqi, vjen lajmi me i fundit nga Italia

Fari Kolloni

Presidenti Thaçi kujton medaljen e artë të Kosovës në Rio

Fari Kolloni

Para ndeshjes ndaj Man City, Zidane jep lajmin e madh

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net