Opoja.net

Në Bresanë është mbajtur turniri “Bresana e Bashkuar”

Opoja Sport
Në Bresanë është mbajtur turniri “Bresana e Bashkuar”

Në shkollën “28 Nëntori” në Bresanë është mbajtur turniri “Bresana e Bashkuar”

Me interesim mjaft të lartë nga shikues të ndryshëm, dhe me lojëra me intensitet të lartë e plot emocione, përfundoi dhe ky turnir, i cili u mbështet nga Drejtoria e Kulturës Rinisë dhe Sportit.

Turnire të këtij lloji tregojnë se rinia është e interesuar që të jetë pjesë e organizimeve të cilat përveç që promovojnë sportin dhe kulturën, rrisin dhe dashurinë dhe bashkojnë njerëzit mes vete.

Komuna e Dragashit është e hapur dhe mirëpret të gjitha aktivitetet rinore nga të gjithë të rinjtë e Komunës sonë.

Loading...

Mos i humb

Komuna e Dragashit mbështetur nga UNDP-ja realizuan projektin e ofertës turistike dhe zhvillimin e aktiviteteve në natyrë

Opoja.net

Mërgim Vojvoda: Ne e duam me zemër Kosovën

Opoja.net

Anglia me ndryshime të mëdha, formacioni i mundshëm ndaj Kosovës

Opoja.net

Formacioni i mundshëm i Kosovës në duel me Anglinë, Challandes pritet të bëjë disa ndryshime

Opoja.net

Kosova pret Anglinë për ta përmbyllur një cikël fantastik të kualifikimeve për Evropian

Opoja.net

Amir Rrahmani: Nuk do të ketë racizëm, në vendin tonë janë tifozë të lojtarëve dhe klubeve angleze

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net