Në javën e 11-të Opoja luan barazim me Luftëtarin

Opoja Sport
Në javën e 11-të Opoja luan barazim me Luftëtarin

Liga e dytë e Kosovës në grupin A, është zhvilluar ndeshja në mes KF Opojës dhe KF Luftëtarit. Ndeshja ka përfunduar me rezultat të barabartë.

KF Opoja 1:1 KF Luftëtari

Pas këtij barazimi KF Opoja në renditjen tabelare gjëndet e 6-ta, me 4 fitore, 4 barazime dhe 3 humbje. Opojanet kanë shënuar 21 gola dhe kanë pranuar 23 gola. Klubi Opojar ka arritur të këtë 16 pikë./Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net