Opoja.net

Në Shkup do të ketë policë të Kosovës gjatë ndeshjes së Kombëtares me Maqedoninë

Sport
Në Shkup do të ketë policë të Kosovës gjatë ndeshjes së Kombëtares me Maqedoninë

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës Rashit Qalaj, ka bërë të ditur se do të jenë në Maqedoni për ndeshjen që Kosova do ta zhvillojë në muajin mars në kuadër të play-offit të Nations League.

Qalaj ka shtuar se me Policinë e Maqedonisë është nënshkruar marrëveshje për ndeshjen futbollistike, që këtë lojë ta menaxhojnë së bashku.

Ai thotë se do të dërgojnë policë dhe patrolla të policëve të trafikut dhe ato patrulluese në qytetin e Shkupit ditën kur do të zhvillohet ndeshja.

“Dardanët” do të kërkojnë fitore për të arritur në finale të Nations League, e me pas edhe kualifikimin në Euro 2020.

Loading...

Mos i humb

Si mund të përfundoj La Liga? Këto janë tri opsionet

Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Opoja.net

La Liga merr vendim të dhimbshëm

Opoja.net

Liverpooli i prinë garës për transferimin e Milot Rashicës nga Werder Bremeni

Opoja.net

Suspendohen Lojërat Olimpike

Opoja.net

Kriza e koronavirusit, Messi me shokë marrin vendimin që duhet duartrokitur

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net