Opoja.net

Në takimin e radhës K.F Opoja peson humbje

Opoja Sport

Sot në kuader të takimit të radhës ne mes te K.F Drites dhe K.F Opojës, fitore shenoj Drita pasi e mposhti Opojën me rezultat 4 me 1.

Edhe pse opojanet ishin të parit shenuan gol në minuten e 27′  nga Ditlind Reshiti , ekipi vendos i Drites arriti ta barazoj qysh ne pjesen e parë në minutat e fundit. Ndersa në pjesen e dytë shenuan edhe tre herë për shenuar edhe tre pikë të reja ekipit të tyre./Opoja.Net/

Mos i humb

Kryesuesi në Dragash tregon si ndodhën gabimet me vota për PDK-në

Opoja.net

Zbulohen keqpërdorime në numërimin e votave në Dragash

Opoja.net

Në fshatin Kuk të Dragashit gjenden 94 mina të pashpërthyera që nga lufta e fundit në Kosovë

Opoja.net

Policia arreston dy persona në Dragash – Ua konfiskon pistoletat!

Opoja.net

“Solid” hap fabrikë në Dragash, kërkon 90 punëtore

Opoja.net

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net