Opoja.net

Në Vërmicë do të vendoset E-Kiosku për lëshimin e dokumenteve

Kosova

Zëvendësministri në detyrë i Punëve të Brendshme, Isa Xhemajlaj, ka thënë se në pikën kufitare në Vërmicë do të vendoset E-Kiosku për lëshimin e dokumenteve tē gjendjes civile.

Ky vendim sipas tij vjen pas shumë kërkesave të qytetarëve.

Loading...

Mos i humb

S’ka mjekë, repartet në spitalet rajonale drejt mbylljes

Opoja.net

Kush e dha lajmin e njohjes nga Xhamjaka i pari dhe si i kapi euforia liderët e Kosovës

Opoja.net

Xhamajka njeh pavarësinë e Kosovës

Opoja.net

Zvicra mbështetëse e proceseve në Kosovë dhe realizimin e projekteve në të mirë të qytetarëve

Opoja.net

Skenari i Kurtit për shkarkimet e bordeve

Opoja.net

Të enjten, shi dhe borë — por si do të jetë moti në Kosovë gjatë ditëve pasuese?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net