Opoja.net

Nesër Bunjaki shpall 23- shen e parë zyrtare

Sport
Nesër Bunjaki shpall 23- shen e parë zyrtare

Selektori i Kosovës, Albert Bunjaki, nesër në ora 14:00 në një konferencë për shtyp që do të mbahet në hotel Emerald në Prishtinë, do të shpallë listën e 23 lojtarëve të parë të ftuar të Kosovës për një ndeshje zyrtare kualifikuese, shkruan Opoja.net.

Njoftimin e ka bërë të ditur FFK-ja para pak çastesh, ndërsa së fundi disa lojtarë si Milot Rashica, Amir Rrahmani, Arbër Zeneli, etj. janë paraqitur si mundësi e re për Kosovën.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Kosova më 5 shtator do të ndeshet me Finlandën në ndeshjen kualifikuese të Grupit I drejt Rusisë 2018.

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net