Nesër në stadiumin e qytetit K.F Opoja e pret K.F Lugu i Baranit

Opoja Sport

Nesër pritet të zhvillohet ndeshja e dytë kampionale për Klubin e futbollit “Opoja” e cila në stadiumin e qytetit në Dragash pret mysafirin e rradhës K.F Lugu i Baranit.

Opoja.net, do të transmeton drejtpërdrejt ndeshjën (tekst, foto, video), dhe gjatë gjithë këtij sezoni do të ju sjell ngjarjet nga Klubi i vetëm në Komunën e Dragashit.

Ndeshja fillon në ora 16:00 më 20.09.2015, në stadiumin e qytetin në Dragash, transmeton Opoja.net.

K.F Opoja ka këtë përberje të ekipit:

Dritan Sinani
Elbasan Bahtijari
Zekri Alija
Senat Maliqi
Ditëlind Reshiti
Nazim Hajrullahi
Haris Vejseli
Ardian Maliqi
Ard Kalanderi
Iljaz Iljazi
Ilir Sallahi
Behar Rifaj
Bajram Qafleshi
Eshref Kryeziu
Pajtim Shala
Nedim Zaimi
Sabrit Saiti

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net