Opoja.net

Neymar ende ëndërron rikthimin në Barcelonë

Sport
Neymar ende ëndërron rikthimin në Barcelonë

Braziliani ëndërron të rikthehet në ‘Camp Nou’.

Neymar ende është duke lobuar për t’u rikthyer në Barcelonë, raporton Sport, me brazilianin që po refuzon të rinovojë kontratën me Paris Saint-Germain.

U raportua se Neymar është adaptuar me jetën në Parc des Princes pas spekulimeve të shumta për të ardhmen e tij, por do të mirëpriste tani një rikthim në Camp Nou.

Për katër sezone me fanellën e Barcelonës, Neymar ka bërë 186 paraqitje, ka shënuar 105 gola dhe ka dhuruar shumë asiste.

The post Neymar ende ëndërron rikthimin në Barcelonë appeared first on FaktePlus.

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Sa do t’i kushtojë Barcës nderimi që Messi i bëri Maradonas

Kushtrim Guraj

“Askush s’u kujdes për Maradonën, e lanë vetë të vdesë në një dhomë të vogël”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net