Opoja.net

Neymar i vendosur që të largohet nga PSG

Sport
Neymar i vendosur që të largohet nga PSG

Neymar do të provojë që ta shtyjë përpara transferimin te Barcelona këtë verë, raporton OK Diario.
Ylli i Paris Saint-Germain e do rikthimin në “Camp Nou” ku kishte qenë shumë i lumtur, mirëpo e vlerëson se siutata me pandeminë ka luajtur rol në financat e klubit katalunas.
Ka kohë që përflitet se braziliani është i palumtur në kryeqytetin francez, dhe se i mungon koha kur luante përkah Lionel Messi-t dhe Luis Suarez-it.

Loading...

Mos i humb

Saelesmaekers i gëzon tifozët e Milanit

Fari Kolloni

Do ta drejtoi këtë Kombëtare, më në fund De Biasi gjen punë

Fari Kolloni

Real Madrid – Deportivo Alaves, publikohen formacionet zyrtare

Fari Kolloni

Ibrahimovic merr vendimin e madh për të ardhmen

Fari Kolloni

Man Utd vihet pas tre futbollistëve

Fari Kolloni

Reimsi e quan transferim të madh blerjen e Valon Berishës: Është lider i lindur

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net