Opoja.net

Nis vëllazërorja Shqipëri-Kosovë

Sport
Nis vëllazërorja Shqipëri-Kosovë

Ka nisur takimi miqësor në mes të Shqipërisë dhe Kosovës.

Të parët me topin luajtën kuq e zinjtë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Ky takim është një para përgatitje për dy ndeshjet e fundit që “Dardanët” priten ti zhvillojnë në muajin nëntor ndaj Sllovenisë dhe Moldavisë.

Ndeshja zhvillohet në “Elbasan Arena” pra praninë e tifozëve.

The post Nis vëllazërorja Shqipëri-Kosovë appeared first on FaktePlus.

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net