Opoja.net

Një fitore e thellë nga Opoja, 6 me 2 e mposht Minatorin

Opoja Sport

Dragash, 02 nëntor 2014 – Është kapiten i ekipit Opojarë Ditlind Reshiti i cili me golat e tij e berë ketë rezultat të thellë ai shenoi katër gola dhe kjo ndodhi për herë të pare që të shenoj katër gola. Dy golat e tjerë erdhen nga Eshref Kryeziu dhe Behar Rifaj.

K.F. Minatori arriti ti shenoj veten dy gola, ndersa pranoj gjashtë tjera, pesoji disfat të thellë./Opoja.Net/

Loading...

Mos i humb

‘Fshesa’ në United largon 6 lojtarë

Fari Kolloni

Basketbollisti njohur rezulton pozitiv me koronavirus

Fari Kolloni

Po largohet nga Man City? Guardioola ia mbyll gojën të gjithëve

Fari Kolloni

Kërkohet ndihmë financiare për shërimin e vogëlushit Denis Xhabali

Opoja.net

Inter gjen zëvendësuesin e Skriniar

Fari Kolloni

Ndërron jetë defektologu, I parë shqiptar Irfan Bojaxhiu

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net