Opoja.net

Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Sport
Një milion euro nga Lionel Messi për të luftuar koronavirusin

Lionel Messi ka dhuruar një milion euro për të luftuar koronavirusin.

Lionel Messi i është bashkuar nismës për të ndihmuar në luftën për koronavirusin.

Ylli i Barcelonës ka dhuruar 1 milionë euro për spitalin “Clinic” për të ndihmuar mjekët në këtë kohë të vështirë.

“Leo Messi bën një donacion për të luftuar Covid19 në “Clinic”. Faleminderit shumë Leo për angazhimin dhe mbështetjen tuaj”, thuhet në faqen zyrtare të Tëitter në Spitalin Clinic.

Më parë është njoftuar se edhe Cristiano Ronaldo ka ndihmuar në këtë kauzë.

Loading...

Mos i humb

Xherdan Shaqiri mund të transferohet te klubi i njohur spanjoll

Opoja.net

Inter dhe Real Madrid në ‘luftë’ për mbrojtësin e kombëtares shqiptare

Opoja.net

Messi apo Ronaldo? Kaka befason me përgjigjen

Opoja.net

Klubi gjerman e shndërron stadiumin në spital të përkohshëm

Opoja.net

Ky pritet të jetë transferimi i parë i Barcelonës

Opoja.net

Presidenti i UEFA-s tregon çka mund të ndodhë me këtë sezon të futbollit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net