Njësitë Speciale të Kosovës futen në Karaçevë

Kosova
Njësitë Speciale të Kosovës futen në Karaçevë

Njësia Speciale e Kosovës ka hyrë në Karaçevë, shkruan Indeksonline

Kujtojmë që ministri i Punëve të Brendshme, Agim Veliu në seancën e sotme ishte në interpelancë ku foli rreth hyrjes së forcave serbe brenda territorit të Kosovës, saktësisht në Karaçevë.

Debati u përcjell me reagime të ndryshme nga opozita.

Bordi i KEK-ut aprovon planin afarist dhe buxhetin për vitin 2021

Kushtrim Guraj

MTI njofton se janë lajmëruar tre investitorë strategjik për ‘Hotel Grand’-in

Kushtrim Guraj

Pavarësisht rritjes së rasteve, mijëra kosovarë nisen për ta kaluar fundjavën në Shqipëri

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net