Opoja.net

Nokia 3310 sërish në treg

Teknologji
Nokia 3310 sërish në treg

Një ndër telefonat më të famshëm në botë, Nokia 3310, do të hidhet sërish në treg.

Ky telefon, për herë të parë u lansua në vitin 2000 dhe në një mënyrë filloi kohën moderne të telefonave mobil. Veçantia e Nokia 3310 është që mban baterinë shumë gjatë dhe tani do të shitet për 59 euro, transmeton Klan Kosova.

Ky telefon mobil do të ketë të njëjtat mundësi apo aplikacione siç i kishte në fillim. Pra orën, kalkulatorin, mundësinë që të lëni deri në dhjetë lajmërime dhe katër lojë: Snake II, Paris II, Space Impact dhe Bantumi.

Loading...

Mos i humb

Facebook dhuron maska mbrojtëse kundër koronavirusit

Opoja.net

Zgjerohet App Store – Apple e inkuadron edhe Kosovën

Opoja.net

Coronavirusi: A duhet ta pastrojmë telefonin shpesh?

Opoja.net

Superkompjuteri që identifikon kimikatet në përhapjen e koronavirusit

Opoja.net

Gati një aplikacion për koronavirusin, kjo është mënyra si do të funksionojë

Opoja.net

Bill Gates paralajmëroi për një pandemi për vite me rradhë: “Ne nuk jemi gati”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net