Opoja.net

Nuk ndahen Donnarumma dhe Milani

Sport
Nuk ndahen Donnarumma dhe Milani

Donnarumma është afër rinovimit të kontratës me Milanin.

Calcio Mercato raporton se Gianluigi Donnarumma është shumë afër rinovimit të kontratës me Milanin.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Portieri italian me agjentin e tij, Mino Raiola, janë afër të marrin atë që donin tash e një kohë, kontratë me 8 milionë euro pagë vjetore.

Milani i ka ofruar kontratë deri më 2024 dhe raportohet se marrëveshja është afër për t’u arritur.

The post Nuk ndahen Donnarumma dhe Milani appeared first on FaktePlus.

Messi te PSG? Al Khelaifi jep përgjigjen shumëkuptimëshe

Kushtrim Guraj

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net