Opoja.net

Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia

Sport
Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia

Sllovenia ka shënuan dhe e ka barazuar në 1-1 rezultatin kundër Kosovës në stadiumin “Stožice Sports Park”.

Kosova nuk arriti ta ruajë epërsinë që krijoi me golin e Vedat Muriqit në minutën e 58-të.

Pas vetëm pesë minutave, vendasit reaguan dhe në minutën e 63-të, Kurtic shënoi për 1-1.

The post Nuk zgjat shumë gëzimi i Kosovës, barazon Sllovenia appeared first on FaktePlus.

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net