Opoja.net

Opoja arrinë fitoren e parë në këtë sezon

Opoja Sport
Opoja arrinë fitoren e parë në këtë sezon

Përfundon ndeshja OPOJA-LESHANI 3-0. Golashenues: Ardi Kalanderi, Driton Sinani dhe Nedim Zaimi. Portieri ynë Zikri Alija ka mbrojtur një penalti. Lojë e shkëlqyer e Opojës dhe njëherit fitorja e parë në këtë sezon. Ishte kjo ndeshja e tretë me radhë që kapiteni dhe golashënuesi më i mirë i ekipit tonë, Ditëlind Reshiti nuk ka luajtur dhe me këtë e ka shlyer dënimin e shqiptuar nga Federata prej tre ndeshje moslojë për shkak të ndëshkimit me karton të kuq. Po vijnë ditë të mira për klubin tonë! Forca Opoja!

Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net

Me një super-organizim të apasionuarit e veturave festojnë “28 Nëntorin”, në Dragash

Opoja.net

Barcelona e feston ditëlindjen e 121-të me fitore madhështore kundër Osasunës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net