Opoja.net

Opoja barazim me Lugun e Baranit 1:1

Opoja Sport

Klubi i futbollit “Opoja” sot ka zhvilluar ndeshjen e dytë kapionale me Lugun e Baranit, në Ligën e dytë të Kosovë. Ndeshja u zhvillua në qytetzën e Dragashit, duke filluar në 16:00, me një mot me shi.

Minuta e 35-të e ndeshjës kapiteni i ekipit, Ditëlind Reshiti, ka arritur të kalojë skuadrën Opojane në epërsi. Pjesa e parë përfundojë më këtë gol.

Mirpo 5 minuta pa përfunduar ndeshja, ekipi i Lugut arriti ta baraz rrezultatin, dhe kështu përfundon ndeshja. (Opoja.net)

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj

Dikur Maradona thoshte: Çfarë lojtari kemi humbur për shkak të kokainës!

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net