Opoja barazim me Lugun e Baranit 1:1

Opoja Sport

Klubi i futbollit “Opoja” sot ka zhvilluar ndeshjen e dytë kapionale me Lugun e Baranit, në Ligën e dytë të Kosovë. Ndeshja u zhvillua në qytetzën e Dragashit, duke filluar në 16:00, me një mot me shi.

Minuta e 35-të e ndeshjës kapiteni i ekipit, Ditëlind Reshiti, ka arritur të kalojë skuadrën Opojane në epërsi. Pjesa e parë përfundojë më këtë gol.

Mirpo 5 minuta pa përfunduar ndeshja, ekipi i Lugut arriti ta baraz rrezultatin, dhe kështu përfundon ndeshja. (Opoja.net)

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni

Interi jep lajmin e shumëpritur, ylli i madh po rikthehet në skuadër

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net