Opoja e fillon sezonin me humbje, Besa fiton 1 me 0 (Foto)

Opoja Sport

Në ndeshjen e parë të zhvilluar sot në mes të Klubit futbollistikë “Opoja” dhe Klubit të Besës, ku opojanet ishin mysafirë në Irzniç. Në ndeshjën e pare të këtij sezoni Opojanet nuk arrijnë të fitojnë ndeshjën.

Futbollistët e klubit “Opoja” u nisën mjaftë të motivuar për të zhvilluar këtë ndeshje, e kishin edhe përkrahjën e tifozëve opojarë.

Gjatë ndeshjës klubi futbollistë “Opoja” kishin shumë raste për të shënuar, mirpo nuk arriten të shënojnë në golin e kundërshtarit. Lojëtarët ishin të motivuar gjatë gjithë ndeshjës, e një gabim në mintuat e fundit të lojës ja shkaktoi humbjen e parë Klubit Opojarë. (Opoja.net)

Muric, debuton me skuadrën e re

Fari Kolloni

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net

Liverpool sjell në këtë skuadër këtë super-lojtar

Fari Kolloni

Prishtina e Ballkani e nisin me fitore bindëse Superligën e Kosovës

Fari Kolloni

Paraqitjet e mira sezonin e fundit, Milan me super shpërblim për Calhanoglun

Fari Kolloni

Interi e rikthen talentin italian, paguan 20 milionë euro

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net