Opoja.net

Opoja e fiton ndeshjen me Deçanin

Opoja Sport
Opoja e fiton ndeshjen me Deçanin

KF “Opoja” ka arritur fitore kundër KF “Deçanin”, me rezultat 1 me 0, një fitore e merituar e klubit Opojanë dhe angazhimi maksimal i lojëtarëve. Golin e vetëm në këtë takim e ka realizuar Nazim Hajrullahu.

“Fitore  e merituar e klubit tonë angazhim maksimal i lojtarëve, njëherit falenderojm tifozat, Drejtorin e gjimnazit “Ruzhdi Berisha”, Profesorat dhe gjithë te tjerët që kishin ardhur të përkrahin klubin e vetëm të futbollit në Komunen e Dragashit” janë shprehur udhëheqsit e klubit të futbollit “Opoja”.

Opoja ka arritur të tubojë 22 pikë, me 6 fitore, 4 barazime dhe 7 humbje.

© Opoja.net

 

Neymar kthehet me gol te PSG

Kushtrim Guraj

Ujku filmohet shumë pranë fshatrave të Opojës

Opoja.net

Drejtoria e Arsimit në Dragash zgjat edhe për pesë ditë konkursin për bursa

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net