Opoja.net

Opoja e mposhtë Besën

Opoja Sport

Dragash, 11 maj – Ka përfunduar edhe një ndeshje në favorin e opojaneve, të cilet kesaj rradhe ata e kan mposhtur K.F Besen. Golashenues e K.F Opojës: Ulpian Tahiri dhe Rizan Krasniqi. Ndeshja tjeter do te luhet Më datën 15.05.2014 (E ENJETE) do të zhvillohet ndeshja e futbollit K.F DRINI – K.F OPOJA duke filluar në ora 17:00 h./Opoja.Net/

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net