Opoja.net

Opoja fiton miqësoren me Ramiz Sadikun, nesër takohet me Lirinë

Opoja Sport
Opoja fiton miqësoren me Ramiz Sadikun, nesër takohet me Lirinë

Në miqësoren e cila u zhvillua sot, Klubi i Futbollit “Opoja” nga Dragashi ka arrit ta fitojë kundër Klubit “Ramiz Sadiku” nga Prishtina. Rezultati i takimit: KF Ramiz Sadiku 0:2 KF Opoja.

Ramiz Sadiku vit e kaluar e ka mposhtuar Opojën me rezultat mjaftë të thellë, kesaj rradhe Klubi i vetem Opojarë e ka mposhtur me dy gola të shënuara nga Ideal Myrtezani.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Gjatë ditës së nesërme pritet që KF “Opoja” ta zhvillon edhe një ndeshje tjetër miqësore me KF “Lira” nga Prizreni.

© Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj

“Ronaldo është ndryshe nga të tjerët”

Kushtrim Guraj

“Me mungojnë shumë tifozët”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net