Opoja.net

Opoja fiton si mysafirë mposht Minatorin

Opoja Sport

K.F Opoja më ne fund arrit të shenojë fitore si mysafirë, kjo ka qenë fitorja e parë.

Klubi i futbollit Opoja ka mposhtur K.F Minatorin në vend të vetë, opojanet që në minutën e 18 dolen në avantazh, ndersa Minatori arriti ta barazojë në minutën e 35. Ishte minuta e 72 ajo e cila i dha fitoren K.F Opojës me gola shenusin e saj, Ditlind Reshiti i cili i shenoj te dy golat dhe ja solli fitoren Opojaneve./Opoja.Net/

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net