Opoja humbi ndeshjën me Australinë nga Mitrovica 5 me 1

Opoja Sport
Opoja humbi ndeshjën me Australinë nga Mitrovica 5 me 1

Në javën e katër të ligës së dytë të Kosovës në grupin A, KF Opoja ka zhvilluar ndeshjën si mysafirë tek KF Australia nga Mitrovica. 

Rezultati i këtij takimi KF Australia 5:1 KF Opoja.

Pas kësaj humbje KF Opoja ndodhët e 12-ta në rënditjen tabelare, ka 1 fitore, 1 barazim, dhe 2 humbje.

© Opoja.net

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj

Bashkimi triumfon në derbin lokal ndaj Ponte Prizrenit, siguron finalen e Superkupës së Kosovës

Opoja.net

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale të “Grand Slam”

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net