Opoja.net

Opoja ka arritur të fitojë ndeshjën kundër Beharit

Opoja Sport

Ashtu siq e priten futbollistët e Klubit të Opojë, ashtu ndodhi. Ata arriten të shenojnë fitore, ndërsa Ditëlind Reshiti arriti të shënoj dy hërë.

K.F Opoja – K.F Behari 3:0

K.F. Opoja ka arritur për ta mposhtur K.F. Beharin në ndeshjën e fundit të sezonit 2014/2015. Rezultati përfundimtar ishte 3 me 0. Gol për K.F Opojën i shënuan Nedim Zaimi  dhe  dy gola nga Kapiteni i ekipit Ditëlind Reshiti.

Ashtu siq e priti edhe vetë kapiteni ashtu edhe ndodhi, Ditëlindi arriti të realizojë dy gola dhe ta përfundoj sezonin me gola. Loja ishte shumë e mirë, lojëtarët Opojanë treguan vërtet lojë të bukur. (Opoja.net)

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net