Opoja.net

Opoja ka mposhtur Minatorin në vëndin e vetë

Opoja Sport

K.F Opoja sot ishte mysafirë i K.F Minatori, e cila kthehet me fitore nga Magura. Rezultati përfundimtar K.F Minatroi – K.F Opoja 2:3.

Golat për Klubin e Opojës i shënuan, Nadim Zaimi (2) dhe Nazim Hajrullahi. ndërsa pranuan edhe dy gola nga ekipi kundërshtarë. (Opoja.net)

Maradona nuk ‘mundi të prehej në paqe’, tifozët hynë në ndërtesën e presidencës, policia i largoi me dhunë ata

Kushtrim Guraj

Lajm i papritur nga Argjentina, Maradona ka nënshkruar të mos varroset, zbulohet çfarë ka kërkuar legjenda e futbollit

Kushtrim Guraj

Punonjësi i funeralit bënë foto me kufomën e legjendës argjentinase dhe kritikohet pafundësisht në rrjetet sociale

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net