Opoja.net

Opoja ka shenuar fitore kundër Ilirisë

Opoja Sport
Opoja ka shenuar fitore kundër Ilirisë

Në javën e 11 të Ligës së Dytë të Kosovës, Grupi A, janë takuar KF Opoja – KF Iliria, Klubi Opoja ka arritur fitore me rezultat 3:0, dy gola i ka shënuar kapiteni, Ditëlind Reshiti, dhe golin e tret e ka shënuar Nedim Zaimi.

Me këtë fitore Klubi i futbollit “Opoja” ka kalur një pozitë më të lartë në tabel, tash gjendët në pozitën e shtatë, me 2 fitore, 4 barazime, 3 humbje, ka shenuar 13 gola dhe ka pranuar 12 gola, dhe ka gjithesej 10 pikë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Superliga e Kosovës vazhdon sot me ndeshjet Trepça’89 – Gjilani dhe Arbëria – Drenica

Kushtrim Guraj

Një i infektuar sot me Covid-19 nga Dragashi

Opoja.net

Bayerni i pari, Reali bie shumë poshtë – e kalojnë Barça dhe Juve

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net