Opoja.net

Opoja luan barazë me Besën

Opoja Sport

K.F Opoja luajti sot barazë me K.F Besën me rezultat 2:2

Ketë barazim klubi i Opojës e siguroj me anë të golave të: Ditëlind Reshitit dhe Dardan Piraj. Edhe pse ekipet e kesaj gare e kan shumë të veshtitë opojanet kan arritur të marrin një pikë, pasi luajtën barazë me Besën.

Ata kan shprehurë falemnderim për Kryetarin e Komunes Salim Jonuzi, i cili ju ka ndimuar që ti vazhdojnë garat

Opoja.Net

Loading...

Mos i humb

Milan 4:2 Juventus, lojtari dhe më i dobëti i ndeshjes

Fari Kolloni

1 rast në Dragash dhe 183 raste të reja me COVID-19 në gjithë Kosovë

Opoja.net

Ndeshja ndaj Espanyol, Barcelona me 4 mungesa të mëdha

Fari Kolloni

Derbi me Milanin, Sarri fton talentin shqiptar

Fari Kolloni

Blerja e Rebic, Milan merr lajmin e keq nga Eintracht Frankfurt

Fari Kolloni

Reagimi i parë i Rashicës pasi Werderi e siguroi qëndrimin në Bundesliga

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net