Opoja.net

Opoja luan barazim me Lugun e Baranit

Opoja Sport

Sot në Dragash është zhvilluar ndeshja e gjiros së fundit, ku K.F Opoja ka pritur kundështarin e javë K.F Lugu i Baranit. Loja ka përfunduar me rezultat të barabart.

Opoja ka zhvilluar lojë të mirë edhe në këtë ndeshje, për të cilën ishte hera e parë që ekipi nuk ka pësuar gol. Megjithatë ishte një gol i anuluar për pozicion jashtë lojë dhe një penallti e pastërt (e konfirmuar edhe nga kundershtarët) e pa akorduar për K.F Opojën. (Opoja.net)

Shaban Shabani: Dhuna në familje rrezikon paqen

Fari Kolloni

Covid-19 në Dragash, sot dy të infektuar

Fari Kolloni

Fjalimi motivues i Majlinda Kelemendit: Krejt cka kam, i arrita vetë 

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net