Opoja luan nesër ndaj Besës

Opoja Sport
Opoja luan nesër ndaj Besës

Ndeshja e radhës e Klubit të futbollit “Opoja” do të zhvillohet nesër në stadiumin “Përparim Thaci” në Prizren duke filluar në ora 12:00. Opoja nga Dragashi e pret në takim Besën nga Peja.

Ndeshja zhvillohet në kuadër të ligës së dytë të Kosovës në grupin A.

Për KF Opojën do të paraqitën këta lojtarë:

1.Ahmet Kamberi
2.Eshref Kryeziu
3.Dritan Sinani
4.Senad Maliqi
5.Muhamed Vehapi
6.Elbasan Bahtjari
7.Nadir Flugaj
8.Nedim Zaimi
9. Gazmend Muharremi
10.Besmir Hasani
11.Nazim Hajrullahu
12.Nezar Qerimi
13.Kreshnik Gajbe
14.Ardian Maliqi
15.Ergin Hasani
16. Arlind Lutfiu
17.Jasin Vehebiu
18.Ilir Sallahu
19.Oktaj Berisha

Dreka te restaurant Diamond (Abi-Store) në ora 09:30h
Donacion nga kompanit Abi Prizren dhe Renelual Tahiri Prizren

© Opoja.net

Projekti Zhur-Dragash-Brod dhe projekti Prizren-Prevallë, dy projekte që u dëmtuan nga vjedhja e 2 milionë eurove

Opoja.net

Juventus – Barcelona: Ronaldo në pritje të testit të koronavirusit, Bonucci në dyshim

Kushtrim Guraj

Zemaj merr falënderime nga specializantët e mjekësisë nga Opoja, Dragashi, Prizreni

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net