Opoja.net

Opoja me fitore kundër Leshanit, mposhti 4 me 1

Opoja Sport
Opoja me fitore kundër Leshanit, mposhti 4 me 1

Klubi I futbollit “Opoja” sot ka zhvilluar ndeshjën e rradhës kundër KF Leshanit në kundër të javës së dytë në ligën e dytë të Kupës së Kosovës.

KF Opoja 4 : 1 KF Leshani

Golat për Opojën I kanë shënuar, Dritin Sinani me dy golat dhe dy të tjera nga Bajram Azizi.

Opojanët në javën e dytë kanë arritur të sjellin një fitore me shumë golat e cila do të levizë me lart në tabel.

 

Opoja.net

Dëshmitë ndaj ish-drejtorit të Financave në Komunën e Dragashit, si dhe dy zyrtarëve komunal

Opoja.net

Stadiumi i Napolit do ta mbajë emrin “Diego Armando Maradona” nga ndeshja e ardhshme e napolitanëve

Kushtrim Guraj

Dy raste të reja me Covid-19 në Dragash

Fari Kolloni
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net