Opoja.net

Opoja me Ratkocin, ndajn pikët

Opoja Sport

Ndeshja që u zhvillua sot në stadiumin e qytetit në Dragash, në mes Opojës dhe Ratkocit doli pa fitues, skuadrat ndajn pikët.

KF “Opoja” – KF “Ratkoci” 1:1.

Golin e vetëm për Klubin e futbollit Opoja e shënoi Ard Kalanderi në minutën e 26-të të ndeshjës.

Në pjesën e parë shënuan edhe mysafirët (Ratkoci), duke barazuar rezultatin 1 me 1.

Pjesa e dytë rezultati mbeti i pandryshuar, dhe kështu skuandrat ndajnë pikët, njofton Opoja.net.

Mos i humb

Kryesuesi në Dragash tregon si ndodhën gabimet me vota për PDK-në

Opoja.net

Zbulohen keqpërdorime në numërimin e votave në Dragash

Opoja.net

Në fshatin Kuk të Dragashit gjenden 94 mina të pashpërthyera që nga lufta e fundit në Kosovë

Opoja.net

Policia arreston dy persona në Dragash – Ua konfiskon pistoletat!

Opoja.net

“Solid” hap fabrikë në Dragash, kërkon 90 punëtore

Opoja.net

Ndodhë për herë të parë në histori të Topit të Artë, fituesi nuk është në listë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net