Opoja.net

Opoja ndeshjën e fundit si vëndas e pret Deçanin

Opoja Sport
Opoja ndeshjën e fundit si vëndas e pret Deçanin

Të mërkurtën më: 18.05.2016 do të zhvillohet ndeshja e fundit si vendasë, KF “Opoja” e pret në stadiumin e qytetit në Dragash KF “Deçanin”. Ndeshja do të zhvillohet duke filluar në ora 15:00.

Klubi i futbollit “Opoja” në renditjën tabelare është e 6-ta, dhe ka gjithsej 19 pikë. Ndersa KF “Deçani” në tabel gjendët e parë me 41 pikë.

SUPER OFERTË NGA HOTEL ARXHENA

Ndërrimi i viteve nën bardhësinë e bjeshkëve të Sharrit

SHIKO OFERTAT

 

Java e 21 është java e para fundit kampionale e ligës së dytë të Kosovës – Grupi A. Opoja deri më tani ka 5 fitore, 4 barazime dhe 7 humbje.

© Opoja.net

Arsyet që e shtyjnë Messin të pranojë ofertën e PSG-së

Kushtrim Guraj

Arsenali e dominon Rapidin, vazhdon pa humbje në Europa Ligë

Kushtrim Guraj

Pele me letër emocionuese për Maradonën: “Të dua, Diego”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net