Opoja rikthehet te fitorja, mposhti Besën 4 me 1

Opoja Sport
Opoja rikthehet te fitorja, mposhti Besën 4 me 1

KF Opoja u rikthehet fitoreve, në takimin e sotëm ka arritur ta mposhtë KF Besën me rezultat 4 me 1.

Ndeshja e zhvilluar në stadiumin “Perparim Thaci” në Prizren doli të jetë në të mirë të vendasve.

KF Opoja 4:1 KF Besa

Golashënues për ekipin nga Opoja janë: Nadir Flugaj me dy gola, Nedim Zaimi dhe Adrian Maliqi me nga nje gol.

© Opoja.net

Laura Fazliu e mposht serben Anja Obradoqiv në Budapest (VIDEO)

Opoja.net

Barcelona – Real Madrid, formacionet

Kushtrim Guraj

“Nuk mund ta zëvendësoj më të mirin në botë, Van Dijk”

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net