Opoja.net

Opoja vazhdon serinë e humbjeve

Opoja Sport
Opoja vazhdon serinë e humbjeve

KF Opoja ka pësuar nga KF Leshani me rezultat 4 me 1, për të vazhduar serinë e humbjeve në Grupin A të ligës së dytë të Kosovës.

KF Leshani  4:1  KF Opoja

Në pjesën e parë të takimit ishin Pejanët që realizuan dy gola.

Ndërsa në pjesën e dytë shënuan një gol nga Opoja dhe dy gola nga Leshani, për rezultatin përfundimtar 4 me 1 për vëndasit.

Me këtë humbje KF Opoja mbetet me vetëm 15 pikë.

© Opoja.net

Loading...

Mos i humb

Rivalët madrilenë vihen pas Ajer

Kushtrim Guraj

Juventusi i gatshëm për ta shkëmbyer Bernardeschi-n me Jorginho-n

Kushtrim Guraj

Ujërat e zeza vërshojnë fshatin Kapre – Banorët kërkojnë zgjidhje!

Opoja.net

Rikthehet futbolli në Kosovë: Gjysmëfinalja e Kupës Prishtina-Drenica

Kushtrim Guraj

Kërkohet i riu nga Dibra – Dyshohet se është parë në Dragash!

Opoja.net

Arsenali i ofron Aubamyeang-ut zgjatje të kontratës

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net