Opoja.net
Meka Mish

Pak ditë kanë mbetur në fillimin e pranverës “Borë në vend të luleve”

Pak ditë kanë mbetur në fillimin e stinës së pranverës, ndërsa në Prizren bora ka mbuluar rrugët ndersa në pjesët malore ka borë më të theksuar.

Reshjet e borës në Prizrenin tonë, kanë nisur nga mbrëmja e së hënës për të vazhduar edhe mëngjesin e së martës.

Temperaturat minimale sipas instituteve që merren me parashikimin e motit janë paraparë të shkojnë në -5 gradë celsius./tvprizreni.info

Gjiganti

Mos i humb

Al Jazeera: Vuçiq po e përdor Kosovën si karrem për opozitën në Serbi

Opoja.net

Përkujtohen 27 të masakruarit e Lagjes së Trimave

Opoja.net

Fundjava në Kosovë me mot të ndryshueshëm

Opoja.net

Cakaj: Ibrahim Rugova, arkitekt politik i Kosovës

Opoja.net

Haradinaj takon Jahjagën, flasin për shënimin e 20-vjetorit të intervenimit të NATO-s në Kosovë

Opoja.net

Rritet bashkëpunimi mes Policisë së Kosovës dhe asaj gjermane

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net