Opoja.net

Pamje fantastike e natyrës dhe një dreri në Kosovë

Padyshim se bukuritë natyrore në Kosovë nuk mungojnë.

Nëse vendos të shëtisësh në natyrën e Kosovës, do të mahnitesh nga pamjet e bukura të cilat do t’i hasësh me sy.

100
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Por fotografi,  Arian Mavriqi së fundi ka realizuar një fotografi në të cilën shihet një ‘Drer’ dhe një zog i vogël anash, pamje e cila padyshim se të jep një kënaqësi shpirtërore kur sheh diçka kaq të bukur që mund të kapet nga aparati fotografik./Indeksonline/

Arrijnë para Ministrisë fermerët me rreth 200 traktorë

Opoja.net

Austria e gatshme ta ndihmojë Kosovën në sektorin e bujqësisë

Opoja.net

​Kultivuesit e deleve dhe dhive kërkojnë rritje të subvencioneve, ndryshe paralajmërojnë protesta

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto