Pamje të frikshme nga tërmeti në Turqi

Rajoni
Pamje të frikshme nga tërmeti në Turqi

Turqia sot ëstë goditur nga një tërmer prej 5.1 ballësh.

Banorët e rajonit të Nidge të frikësuar lëshuan banesat e tyre dhe dolën në rrugë për t’i shpëtuar goditjeve tjera eventuale.

Ata që kapën momentin e goditjes shpërndanë videot edhe në rrjetet sociale.

Nuk raportohet për dëme materiale apo në njerëz.

Turqia brenda disa muajve është tronditur nga disa tërmete, ku ka pasur edhe viktima.

Presidenti Trump thotë se e ka mundur koronavirusin

Opoja.net

Gratë hezitojnë të kontrollohen për kancer të gjirit në pandemi

Opoja.net

Mohimi i pronësisë, hebrenjtë kërkojnë rikthimin e tyre

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net