Opoja.net

Pandemia nuk lejoi zgjedhjet në Kosovë, por tash dy komuna janë pa kryetarë

Rajoni
Pandemia nuk lejoi zgjedhjet në Kosovë, por tash dy komuna janë pa kryetarë

Dy komuna në Kosovë kanë mbetur pa kryetarë dhe aktualisht po shqyrtohet mundësia e organizimit të zgjedhjeve të jashtëzakonshme.

Loading...

Mos i humb

Situatë e rëndë me koronavirus edhe në Maqedoni, këto janë shifrat e fundit

Opoja.net

Vullnetarët në vijën e parë të frontit 

Opoja.net

Lajmi i fundit: 205 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë Veriore dhe 6 të vdekur

Opoja.net

Kosovë: Paralajmërohen masa të rrepta kundër pandemisë

Opoja.net

Politikanja shumë e njohur infektohet me koronavirus, flet vet ajo për gjendjen

Opoja.net

Numri i madh i të infektuarve nxit rritjen e kapaciteteve spitalore

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net