Opoja.net
Meka Mish

Pas emërimit të Zidanet, Reali ofron 120 milionë euro për Hazardin

Real Madrid ka kontaktuar Chelsean rreth mundësisë së nënshkrimit të Eden Hazardit.

Burimet e goal.com të afërta me skuadrën madrilene kanë pohuar se spanjollët do të ofrojnë 120 milionë euro.

Emërimi i Zinedine Zidanet si menaxher ka përshpejtuar interesin e gjigantëve spanjollë.

Belgu po vazhdon të hezitoj në vazhdimin e kontratës së re me klubin londinez dhe në të kaluarën ka përmendur një lëvizje të mundshme për në Madrid.

Nëse 28-vjeçari nuk pranon të zgjasë marrëveshjen, Chelsea do të bëjë një lëvizje këtë verë ose do të rrezikojë ta humbasë atë si lojtar i lirë.

Në këtë fazë, Chelsea nuk do të jetë në gjendje të nënshkruajë me ndonjë lojtar shkaku i dënimit të marra nga ana e FIFA-s.

Ndryshe, Reali do të ketë ndryshime të mëdha në ekipin startues, ku parashihet të vijnë shumë përforcime. /Telegrafi/

Mos i humb

Nga Shaqiri deri te Sanchez: Tetë lojtarët që tregojnë gjithmonë formë të lartë me kombëtaret

Opoja.net

Muriqi udhëton drejt Stambollit, arrin marrëveshje me Galatasarayn

Opoja.net

Majlinda Kelmendi stoliset me medaljen e parë të artë në Lojërat Evropiane pas triumfit ndaj ruses në Minsk 2019

Opoja.net

Porto në bisedime të avancuara me Buffonin

Opoja.net

Zyrtare: Milani me 10 gusht luan në Kosovë përballë Feronikelit

Opoja.net

‘Dardanët’ i blejnë të gjitha biletat për shtatë minuta për përballjen Angli – Kosovës

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net