Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërbim

Rajoni
Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërbim

U infektua me COVID-19, Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar.

Prej 28 korrikut kryebashkiaku i Tiranës është konfirmuar me koronavirus. Pas publikimit të lajmit prej tij ai është karantinuar në banesën e tij ku edhe është kuruar për COVID-19.

Burimet pranë familjarëve kanë bërë të ditur se situata e tij është përkeqësuar ndaj dhe është nisur për kurim më të specializuar në spitalin Axhibadem në stamboll.

Saktësojmë se këto janë burimet të afërta me familjen Veliaj, ndërsa televizioni nuk e konfirmuar zyrtarisht një gjë të tillë çka e lë të hapur mundësinë që Velaij të jetë brenda apo jashtë vendit çka i mbetet në dorë ta saktësojë vetë zoti Veliaj./OraNews/

Bizneset vazhdojnë me humbje, shteti hesht

Opoja.net

Këto janë rregullat për të udhëtuar në Gjermani

Opoja.net

“Rrjedhja” e dosjeve të Gjykatës Speciale, pa hetim të konfirmuar në Kosovë

Opoja.net

Rritje e frikshme e rasteve me koronavirus në Gjermani

Opoja.net

Opozita kritikon Hotin për “koncesione” në Uashington

Opoja.net

Reformat e premtuara në drejtësi, shihen me skepticizëm nga ekspertët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net