Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërim

Rajoni
Pas infektimit me koronavirus, Erion Veliaj niset drejt Turqisë për shërim

U infektua me COVID-19, Veliaj niset drejt Turqisë për kurim më të specializuar.

Prej 28 korrikut kryebashkiaku i Tiranës është konfirmuar me koronavirus. Pas publikimit të lajmit prej tij ai është karantinuar në banesën e tij ku edhe është kuruar për COVID-19.

Burimet pranë familjarëve kanë bërë të ditur se situata e tij është përkeqësuar ndaj dhe është nisur për kurim më të specializuar në spitalin Axhibadem në stamboll.

Saktësojmë se këto janë burimet të afërta me familjen Veliaj, ndërsa televizioni nuk e konfirmuar zyrtarisht një gjë të tillë çka e lë të hapur mundësinë që Velaij të jetë brenda apo jashtë vendit çka i mbetet në dorë ta saktësojë vetë zoti Veliaj./OraNews/

Dosja FinCEN: Gjithçka që duhet të dini për rrjedhjen e këtyre dokumenteve 

Opoja.net

Ky shtet është kundër vaksinimit të fëmijëve nën moshën 18 vjeçare

Opoja.net

Çfarë e tërhoqi investitorin holandez të investonte në Kosovë?

Opoja.net

Boehler: Epokë e re në marrëdhëniet midis SHBA-së dhe Serbisë

Opoja.net

Këmbëngulja e SHBA-së, kontrast i BE-së 

Opoja.net

Si duhet të reagojnë shkollat në rast të përhapjes së koronavirusit?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net